Raty

SPRZEDAŻ RATALNA WSTRZYMANA!

 

Prowadzimy sprzedaż ratalną. Wymagany jest dokument tożsamości oraz dokładne dane zakładu pracy wraz z numerem NIP. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń, wystarczy oświadczenie generowane przez nasz system. Rat udzielamy na okres od 12 do 60 m-cy, oprocentowanie ok. 1% w skali miesiąca. Nie wymagamy żadnej wpłaty własnej.

Zakupu na raty można dokonać osobiście u nas w sklepie lub poprzez internet. W przypadku rat na odległość proszę kliknąć w poniższy link:

Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu
lub odwiedzić stronę:

 

http://wniosek-zakupynaraty.pl

Jeżeli jest taka możliwość to zapraszamy do osobistych odwiedzin naszych sklepów w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 109 i 134. Formalności zajmują maksymalnie pół godziny i to tym czasie możemy od razu wydać towar, jeżeli oczywiście bank udzieli zgody na kredyt.

Oferta sprzedaży ratalnej dotyczy WYŁĄCZNIE towaru z ogłoszeń Allegro, oferty z portalu OLX płatne jedynie gotówką w naszych sklepach stacjonarnych.