Wymiana wyświetlacza (ekranu)

Nie wszystkie wyświetlacze w smartfonach są takie same. Możemy mieć do czynienia z tym lepszym, bardziej odpornym na uszkodzenia lub z tym gorszej jakości, który będzie nam przysparzał więcej problemów. Niekiedy niefortunny upadek smartfona lub tabletu może zakończyć się pęknięciem szybki, ekranu dotykowego, a nawet uszkodzeniem wszystkiego wraz z usterką wyświetlacza. Jest to dosyć częsta sytuacja i zdarza się nie tylko osobom, które żyją w biegu, może się to przytrafić każdemu.

Wymiana wyświetlacza, szybki czy dotyku nie podlegają gwarancji (jeśli telefon jest uszkodzony mechanicznie), ponieważ winę w takiej sytuacji ponosi w całości właściciel telefonu. Bezpłatna wymiana któregoś z modułów w ramach gwarancji nie wchodzi w grę, o czym powinniśmy zostać poinformowani przy zakupie urządzenia. Z kolei, naprawa w autoryzowanym punkcie jest usługą stosunkowo drogą. Nasz serwis oferuje kompleksową wymianę wyświetlacza i innych modułów w rozsądnej cenie. Jeśli po upadku Twoje urządzenie ma pęknięty ekran, nie reaguje na dotyk i nie wyświetla obrazu, może to oznaczać, że będzie trzeba wymienić wszystkie trzy elementy. W niektórych sytuacjach szybka i digitizer (panel dotykowy) mogą działać poprawnie, a uszkodzenie może dotyczyć tylko ekranu. Wówczas niezbędna będzie tylko wymiana ekranu. Wymiana wyświetlacza polega na otwarciu telefonu, demontażu uszkodzonego wyświetlacza i panelu dotykowego oraz montażu nowej części. Nasi wykwalifikowani serwisanci dysponują specjalistycznymi narzędziami, które są niezbędne przy oddzielaniu warstwy dotykowej od matrycy wyświetlającej. Posiadają również stosowną wiedzę, która sprawia, że wykonywane przez nich naprawy są na najwyższym poziomie. Wiedzą, co obecnie jest na rynku, żadna nowość ich nie zaskoczy. Dzięki temu nie tylko zajmujemy się wymianą ekranu i innych modułów, ale również udzielamy cennych wskazówek, które mogą spowodować, że podobna sytuacja się więcej nie powtórz.

Wymiana ekranu nieco droższa

Warto pamiętać, że wymiana ekranu jest usługą nieco droższą, niż sama wymiana szybki czy wymiana dotyku, lecz urządzenie będzie w 100 procentach sprawne. Wszystkie uszkodzone elementy zostają oddane właścicielowi sprzętu wraz ze sprawnym telefonem czy tabletem.
Każda wymiana wyświetlacza odbywa się w naszym serwisie w czasie możliwie najkrótszym, nie zapominając przy tym o solidnie przeprowadzonej naprawie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *