Wymiana szybki

Smartfony są urządzeniami szczególnie podatnymi na uszkodzenia. Niefortunny upadek sprzętu może zakończyć się pęknięciem szybki, usterką ekranu dotykowego lub uszkodzeniem wyświetlacza. Co robić? Przede wszystkim zachować spokój i nie wpadać w panikę, ponieważ to jeszcze nie oznacza całkowitego uszkodzenia telefonu.

W wielu przypadkach smartfon nadal funkcjonuje normalnie, można z niego wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać smsy czy korzystać z internetu. Jedyny problem to utrudniony odczyt z ekranu. Pęknięta szybka utrudnia nam zobaczenie tego, co znajduje się na ekranie. Wymiana szybki jest zatem konieczna, aby przywrócić urządzeniu pełną sprawność, a osobie z niego korzystającej komfort użytkowania.

Z racji tego, że rozbita szybka jest zespolona z panelem dotykowym należy wymienić cały moduł (szybka + digitizer). Wymiana szybki czy innego modułu nie podlega gwarancji, ponieważ winę w takiej sytuacji ponosi w całości właściciel telefonu. Bezpłatna wymiana szybki w ramach gwarancji nie wchodzi w grę. Naprawa w autoryzowanym punkcie jest usługą dość drogą, co dla niektórych stanowi główny problem. W naszym serwisie wymiana szybki to usługa szybka i opłacalna. Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania, oceniamy stopień uszkodzenia szybki i wybieramy najlepszą opcję naprawy. Po co wymieniać wszystkie trzy elementy, jeśli niezbędna jest tylko nowa szybka? Wymiana szybki w urządzeniu polega na odklejeniu szybki od wyświetlacza za pomocą specjalistycznego sprzętu, oczyszczeniu wyświetlacza oraz montażu nowej szybki, odpowiednio dobranej do modelu smartfona czy tabletu. Wszystkim zajmują się odpowiednio wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu urządzeń mobilnych tak, aby dopasować najlepszą metodę naprawy. Dzięki takiej naprawie, telefon wygląda jak nowy i działa prawidłowo.

W sytuacji, kiedy serwisant odkryje inną wadę (np. uszkodzenie panelu dotykowego lub wyświetlacza), klient zostanie o tym powiadomiony i zapytany o chęć naprawy w rozszerzonej wersji. Uszkodzone elementy zostają oddane wraz z naprawionym urządzeniem. Nasz serwis udziela gwarancji na naprawę.

Szybka wymiana szybki

Procedurę wymiany szybki staramy się wykonać w możliwie najkrótszym czasie tak aby klient nie musiał zbyt długo czekać. Liczy się czas, jakość i precyzja. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *