Serwis i Naprawa telefonów GSM


Piotrkowska 134

505 103 630,
42 6331060,

42 6370111

 

 

Współczesne urządzenia mobilne, pomimo że produkowane są przy pomocy najnowocześniejszej technologii, nie są zbyt trwałe i często ulegają zależnych bądź niezależnych od nas usterkom. Część z nich nie podlega gwarancji, a naprawa w autoryzowanym serwisie to duży wydatek. Nasz serwis telefonów to alternatywa dla tych, którzy chcą naprawić swoje urządzenie szybko, solidnie i tanio. Nasi serwisanci to ludzie wykwalifikowani i skoncentrowani na kliencie.

To, co wyróżnia nasz serwis GSM to:

  • atrakcyjne ceny
  • krótkie terminy
  • bezpłatna ekspertyza.
  • możliwość wyboru podzespołów z pośród części oryginalnych i wysokiej jakości zamienników.

Naprawą telefonów zajmujemy się już od wielu lat, dlatego jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług. Mamy pewność doskonałego dopasowania uszkodzonych, wymagających wymiany części do urządzeń. Wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu serwisowego. W naszym serwisie:

  • Zajmujemy się naprawą dotyków, serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.
  • Zdejmujemy blokady SIM-LOCK uniemożliwiające korzystanie z kart SIM innych operatorów niż ten, u którego był kupiony aparat.
  • Wgrywamy polskie pakiety językowe do telefonów nieposiadających polskiego języka.
  • Usuwamy branding sieciowy zastępując go oryginalnym oprogramowaniem producenta.
  • Zajmujemy się naprawą telefonów po zalaniu i przywracaniem ich do pełnej sprawności.

Serwis GSM to naprawa telefonów komórkowych, smartfonów i tabletówi różnego rodzaju akcesoriów. W zakresie naszych usług znajduje się serwis telefonów Apple, BlackBerry, Sony, HTC, Samsung, LG, Nokia, Huawei, Motorola i wielu innych. Naprawa telefonów obejmuje też tańsze modele różnych producentów. Działamy w sposób przemyślany, aby uniknąć ewentualnych błędów i wybrać metodę najlepiej dopasowaną do zaistniałego problemu. Do każdego problemu podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ wiemy, że telefon telefonowi nierówny. Prowadzimy naprawę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Firma jest autoryzowanym partnerem HTC Polska. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę specjalistów, posługujących się specjalistycznym sprzętem, pozwalającym na dokonywanie wielu napraw praktycznie na poczekaniu. Serwis telefonów oferuje zdejmowanie simlocków, tworzenie kopii zapasowej, wymianę części zamiennych, wymianę baterii i wiele innych.

Zalałeś telefon lub rozbiłeś ekran dotykowy? Serwis GSM w Łodzi zajmuje się naprawą płyty głównej i innych elementów w smartfonach i tabletach uszkodzonych na skutek ingerencji cieczy, a także wymianą wyświetlaczy i ekranów dotykowych. Zalanie telefony czy rozbity ekran dotykowy nie musi wiązać się z wymianą całego urządzenia. Postaramy się przywrócić urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet przy bardzo trudnych uszkodzeniach. Na Państwa życzenie wgrywamy do telefonów dowolne oprogramowanie takie jak Android, Windows Phone czy iOS. Serwis telefonów we wszystkich naprawach używa oryginalnych części lub ich równie dobrych zamienników, dzięki czemu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i solidność wykonanej usługi. Firma wychodząc na przeciw swoim klientom wciąż rozszerza zakres oferowanych usług. Do dyspozycji Państwa znajduje się serwis GSM przy ulicy Piotrkowskiej 134 w Łodzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *