Wymiana dotyku

Jak łatwo zauważyć, współczesne telefony różnią się od tych, z którymi mieliśmy do czynienia jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj stawia się na nowoczesne technologie i niekonwencjonalne rozwiązania. Dla wielu wygląd jego telefonu ma większe znaczenie, niż jego jakość.

Coraz mniej jest tradycjonalistów, którzy są wierni telefonom z klawiaturą. W XXI wieku królują smartfony z dotykowym ekranem, które niestety narażone są na więcej usterek i co za tym idzie, częściej trafiają do serwisu. Jednym z częstszych problemów jest stłuczona szybka czy brak reakcji na dotyk. W takim przypadku konieczna może być wymiana dotyku, szybki lub wyświetlacza.

Każdy telefon dotykowy zbudowany jest z trzech zespolonych ze sobą elementów – szyby, panelu dotykowego i wyświetlacza. Przednia szybka spełnia jedynie funkcje ochronne i przekazuje polecenia na digitizer (panel dotykowy) do wyświetlacza. Panel dotykowy z kolei, przechwytuje komendy dotykowe. Jeśli po upadku Twój smartfon ma pęknięty ekran i nie reaguje na dotyk, ale normalnie wyświetla obraz, oznacza to, że nie będzie trzeba wymieniać wyświetlacza. Może się okazać, że wystarczy wymiana dotyku (digitizera) lub wymiana szybki, która często zespolona jest z panelem dotykowym. Wymiana dotyku lub naprawa dotyku w naszym serwisie GSM jest szybka i kompleksowa – posiadamy odpowiednie, specjalistyczne narzędzia, które pozwalają nam na wykonywanie zarówno skomplikowany, jak również łatwych napraw. Przednia szybka i wyświetlacz są sklejane ze sobą maszynowo. Wykwalifikowani serwisanci muszą rozdzielić te elementy od siebie i usunąć zanieczyszczenia z pomiędzy nich, jeśli takowe występują. W sytuacji, kiedy serwisant odnajdzie inną usterkę (np. uszkodzenie wyświetlacza), powiadomi klienta i zapyta go o chęć naprawy w wersji rozszerzonej. Wszystkie uszkodzone części zostają oddane w ręce klienta. Nasz serwis telefonów GSM oferuje naprawę we wszystkich modelach smartfonów i tabletów. Wymiana dotyku lub naprawa dotyku pozwoli na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia.

Szybka realizacja

Każda zlecona przez Państwa wymiana dotyku jest realizowana w tempie niemal expresowym. Staramy się, aby jak najszybciej otrzymał naprawiony telefon. Naszym celem jest nie tylko naprawa czy wymiana dotyku, ale tym samym wydłużenie żywotności smartfona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *